*Analytik/čka - konzultant/ka ekonomického software WinFAS - Žďár nad Sázavou / Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

FirmaWinFAS software s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 50 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

- konzultace účetní problematiky s uživateli ekonomického systému WinFAS
- průběžná školení uživatelů
- zavádění systému u nových klientů
- spolupráce na vývoji

Požadavky:

- VŠ vzdělání v ekonomickém oboru
- praxe v oboru - 3 roky
- zkušenost se sestavováním výkazů, ekonomických plánů a reportů
- organizační a analytické schopnosti
- znalost MS office
- schopnost týmové práce
- schopnost určovat priority
- smysl pro detail
- řidičský průkaz B výhodou
široké spektrum peněžních i nepeněžních benefitů, více na https://www.winfas.cz/kariera
První kontakt e-mailem;

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, znalost MS office
minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Okružní 2552/83, Žďár nad Sázavou, 59101, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 50 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: široké spektrum peněžních i nepeněžních benefitů

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:WinFAS software s.r.o., IČ: 43378200
datum zveřejnění nabídky práce:14. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Romana Pavelková, Konzultant | Mzdy a Personalistika
telefon:566 654 917
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma WinFAS software u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 30 000 Kč až 50 000 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody: široké spektrum peněžních i nepeněžních benefitů, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Okružní 2552/83, Žďár nad Sázavou, 59101, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.